Drewniane zegarki to ekologiczny design

Drewniane zegarki przebojem wdarły się na rynek czasomierzy i mieszają w nim wraz z coraz bardziej rosnącym zainteresowaniem na tego typu produkty. Drewniane zegarki łączą w sobie bliskość natury oraz trend na bycie eko. To produkt unikatowy, ponieważ nie ma dwóch identycznych kawałków drewna, dlatego też nie ma dwóch identycznych zegarków tego typu. Sklep z zegarkami Woodenflow oferuje w głównej mierze zegarki produkowane z drewna sandałowego, drewna orzecha włoskiego i wielu innych.

Woodenflow gwarantuje wysoką jakość w niezwykle przystępnej cenie. To, że drewniane zegarki wykonane są w dużej mierze ręcznie oraz z wykorzystaniem prawdziwego drewna wcale nie musi oznaczać, że jego cena musi być niebotycznie wysoka.

Oferta firmy Woodenflow

Firma Woodenflow to miejsce pełne pasji, w której znajdziemy zegarki łączące ze sobą klasykę oraz nowoczesność. Każdy zegarek firmy Woodenflow charakteryzuje się ogromną wytrzymałością, dzięki czemu mamy pewność, że możemy użytkować go codziennie, a nie od święta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – sklep z drewnianymi zegarkami.